Первые блюда Вторые блюда Салаты

Для чого необхідні апаратні ключі: їх особливості і головні переваги

altСьогодні питання кібербезпеки стоїть гостро як ніколи. В Інтернеті зберігається купа даних, у тому числі номери рахунків та електронних гаманців.

Якщо хакер зламає логін та пароль, він отримає повний доступ до ваших грошей або зможе набрати на ваше ім'я кредитів. Втім, у проблеми існує просте та елегантне рішення.

Концепція

Апаратний ключ зовні нагадує флешку із кнопкою посередині. Для роботи його теж потрібно вставити в гніздо. Після того людина натискає на кнопку. Відбувається автентифікація на вибраному ресурсі. Крім логіну та пароля потрібен ще фізичний ключ, без нього не вийде, тому аутентифікація стає двофакторною.

Розглянемо систему з прикладу Yubikey, популярного виробника апаратних ключів. Користувач купує ключ і розпаковує його. Далі вставляє в роз'єм комп'ютера та переводить на потрібний інтернет-ресурс, що вимагає аутентифікації. Реєструє на ньому пристрій за інструкцією. Тепер для входу в обліковий запис або переказ коштів потрібно буде натиснути на кнопку. Один ключ можна реєструвати на кількох сайтах.

Навіть надійніше працюють біометричні системи, наприклад Yubikey Bio або Yubikey C Bio. Ідентифікація фактично стає трифакторною, адже, крім фізичного ключа, ще потрібен відбиток пальця власника.

Переваги

Апаратний ключ практично повністю захищає вас від хакерів та злому. Видобути логін та пароль нескладно, але одночасно дістати фізичний пристрій складніше. Особливо біометричне. Ключі особливо люблять трейдери, інвестори, великі підприємці - всі, хто змушений довіряти персональні дані інтернету і ризикує при цьому мільйонами.

Користуватися приладом дуже просто. Потрібно вставити його як флешку та натиснути на кнопку. Пристрій не потрібно заряджати, під нього не знадобиться драйвер. Багато апаратних ключів сумісні з телефонами. Власники таких пристроїв спокійно здійснюють фінансові операції зі своїх смартфонів. Це є абсолютно надійно.

LWallet

Де отримати якісний ключ? На LWallet. Цей електронний магазин пропонує різні моделі апаратних ключів. Є пристрої більш складні та дешевші. Ряд моделей підтримує біометричну ідентифікацію, в інших кілька слотів, треті підтримують практично всі пристрої - загалом вибір широкий.

Ціни доступні. Навіть дорогі пристрої можуть дозволити собі більшість. Втім, на безпеці не заощаджують.

Усі ключі довговічні. Гарантійне обслуговування діє перший рік, але за правильного звернення прилад прослужить і десяток років.

LWallet здійснює доставку продукції по всій Україні.