Первые блюда Вторые блюда Салаты

Як правильно здійснювати нанесення грунтовки на стіни

altГрунтовкою називається спеціальний склад рідкої консистенції, призначений для попереднього нанесення на поверхню, яка буде в подальшому піддаватися обклеювання шпалерами, фарбування і т. д.

Використання цього будівельного матеріалу має ряд незаперечних переваг:

  • ви можете замовити грунтовки на ac-ac.com.ua/uk/kraski-grunty/gruntovky/gruntovka-dlya-stin;
  • фінішне покриття набагато краще тримається на підставі. Воно прослужить тривалий час без відшарувань, тріщин, розсихання від часу;
  • шпаклівка, штукатурка та інші оздоблювальні матеріали набагато простіше класти на поверхню, раніше піддану грунтуванню;
  • грунтовка дає ефект знежирення, поверхня не вбирає вологу, кришаться ділянки стіни стають більш щільними;
  • грунтування стін занижує витрата інших матеріалів: фарби, шпалерного клею. Якщо вона наносилася перед фарбуванням, колір стає глибше і більш насиченим, фарбу можна нанести всього в 1-2 шари і цього буде достатньо;
  • після грунтовки на стіні не з'являється цвіль, грибок, бактерії. Вона володіє антикорозійними властивостями.

Використання грунтовки дає можливість якісної підготовки до майбутнього оздоблювального етапу ремонту. Вона збільшує термін служби будь-якого матеріалу, нанесеного на неї.

Як правильно здійснювати нанесення грунтовки на стіни

Грунтувальні склади мають невелику вартість, але це не означає, що їх можна наносити товстим шаром. Політика нанесення про запас тут не працює. Ідеальним є нанесення складу тонким шаром. У разі роботи з поверхнею, що володіє високою поглинанням, такий, як дерево або пухка штукатурка, оптимальним варіантом стане нанесення складу в 2 або 3 шари, в залежності від сили вбирання.

Нанесення грунтовки на поверхню можна здійснювати пензлем або валиком. При нанесенні пензлем, слід зайву ґрунтовку видалити, шляхом віджимання об край робочої ємності. Деякі грунтувальні склади, перед застосуванням, необхідно самостійно розводити. Залежно від складу, додають різні рідини:

  • в однокомпонентну суміш йде вода або оліфа (читайте на упаковці);
  • приготування двокомпонентної суміші здійснюється в два кроки: першим додають затверджувач, добре розмішують вийшов склад. У другий етап додають рідину, зазначену на упаковці.

У магазинах є багато грунтовок, готових до застосування, не обов'язково купувати склад, що вимагає приготування.

 
Вкусные рецепты