Первые блюда Вторые блюда Салаты

Перелік вимог до лійок для душу: яку вибрати і чому

altРідко в якому будинку є ванна, але немає душу. Прийняти душ набагато швидше та простіше, ніж приймати ванну, до того ж душові кабіни, зазвичай, потребують меншої площі, а тому чудово підходять для невеликих квартир.

Сучасні квартири часто комплектують однією душовою кабіною, без ванни. І головний елемент душової кабіни, звичайно, лійка. Якщо зазирнути в інтернет-магазин Зевс Сантехніка, можна знайти купу чудових варіантів для свого санвузла за привабливими цінами. Проте, наявність великої кількості опцій може плутати та бентежити. Щоб зробити правильний вибір, заздалегідь визначимося з критеріями, на які необхідно звернути увагу, обираючи лійку.

Кріплення і форма

Існує два основних типи лійок і, відповідно, два варіанти кріплення. Стаціонарна закріплюється на стіні або стелі, можливості змінювати її положення немає. Якщо мова йде про настінні моделі, то тут з'являється опція регулювання. Ручки у таких лійок легкі та оснащені гнучким шлангом, вони закріплюються на штанзі або кронштейні. Перший варіант дозволяє регулювати не тільки нахил, але і висоту. Якщо душова є частиною ванни, лійка може фіксуватися в тримачі на бортику.

Сучасні душові кабіни часто оснащують лійками обох типів - стаціонарною і ручною.

Стандартна форма у душової лійки - круг або овал. Ці варіанти вважаються найзручнішими, але є й інші опції. Великою популярністю користуються лійки у вигляді кільця. Квадратні і прямокутні моделі зазвичай стаціонарні, що зумовлено їх великим розміром, а от трикутні, навпаки, майже завжди компактні. Є лійки-олівці, вузькі і витягнуті — вони ідеальні для інтимної гігієни. Про дизайнерські лійки годі і говорити - вони вражають своїми формами та кольорами.

Функціонал

Лійка для душу обов'язково повинна мати душову пластину з отворами. У сучасних виробів отвори, зазвичай, різного розміру, а на ручці є важіль або кнопка. Перемикач дозволяє змінювати режими. У найпростіших пристроях режим один - це лійки для літнього душа. У стандартних їх три-чотири: базовий для загального очищення, гігієнічний для найніжніших місць, масажний та інші. По-справжньому дорогі налічують по 10 та більше режимів.

Існують також специфічні насадки з особливими функціями. Так, наприклад, на сучасному ринку часто зустрічаються лійки з функцією аерації. Аерація - це насичення водних струменів повітрям. Ця функція дозволяє знизити витрату води і зробити дотик струменів м'якше.

Мінералізація пом'якшує воду і очищає її за рахунок особливих камінчиків в рукояті. Самоочищення полегшує догляд за лійкою. Вбудований термостат автоматично регулює температуру води. Підсвічування сигналізує про поточну температуру і просто створює настрій.

Рада

Якщо в будинку є діти, домашні тварини, люди з обмеженими можливостями, стаціонарного душу недостатньо. Потрібна ручна лійка.

Насадки роблять з різних матеріалів. Латунь, мідь, бронза для звичайних користувачів занадто дорогі, камінь і кварцове скло і зовсім ексклюзив. Більшість користується пластиковими, металевими і металопластиковими лійками. Останні - кращий варіант: пластикові лійки недовговічні, а металеві важкі і здатні пошкодити чашу душа при падінні.

Стельові стаціонарні лійки не можна повертати, тому їх краще поєднувати з ручними або повністю переключитися на настінні стаціонарні моделі. З ручних краще брати вироби зі штангою: більше можливостей для регулювання.

Варто придивитися до душових панелей — простого і стильного способу організації водних процедур.