Первые блюда Вторые блюда Салаты

Послуги з просування сайтів в Одесі та їх особливості: що треба знати

altSEO-просування - це дії, спрямовані на "розкрутку" сайту. Якщо довірити його хорошим фахівцям, то ваш сайт буде знаходитися якомога вище на сторінці Google.

А це означає, що про нього дізнається ваша цільова аудиторія. Підуть замовлення, ви поліпшите свій імідж на ринку.

Наприклад, послуги з оптимізації, розкрутки та просування пропонує в Одесі seo-фахівець Артем Зінчук.

У нього можна замовити:

 1. Проведення веб-аналітики.
 2. Створення маркетингової стратегії.
 3. Підбір семантичного ядра.
 4. Написання статей, описів товарів.
 5. Створення лендінгів під ключ.
 6. Роботу з інтернет-магазинами.

Seo Одеса - це професійна допомога в розвитку бізнесу, поліпшенні його іміджу.

Які переваги дає оптимізація, розкрутка і просування сайту в Одесі?

 1. Чесна ціна без накрутки.
 2. Якісна робота.
 3. Прозорість, звіти та аналітика.
 4. Відкритий обмін інформацією, контроль, ефективність.
 5. Білі методи просування, які не призведуть до зниження позицій.
 6. Висока результативність у всіх нішах.

Крім того, Артем Зінчук застосовує комплексний seo і маркетинговий підхід до своєї роботи. Це означає, що сайт після розкрутки дійсно працює, а не просто є в Інтернеті, не приносячи прибутку.

Навіщо це потрібно?

Якщо не займатися розкруткою, то результату не буде. Та ще й платитимете за домен і хостинг. Тому потрібно провести аудит сайту і скласти комплекс заходів щодо поліпшення як його технічної, так і візуальної складової. Тільки після того, як помилки і дублі сторінок, неправильні посилання усунуто, можна займатися семантикою і написанням статей.

Варто враховувати той факт, що вимоги, які пошуковики висувають до сайтів, постійно змінюються. Зростає роль поведінкових факторів: як довго користувач на сайті, наскільки глибоко читає тексти. Усе це має значення під час ранжування. І це новий тренд. Корисність текстів стає більш важливою, ніж унікальність.

На сайт обов'язково потрібно додавати новини. Для ранжування корисно вести блог. Головне, щоб робота з сайтом була систематичною, а не велася від випадку до випадку. Пошукові роботи читають тексти і високо ранжують тільки ті, які написані цікаво, краще для цього залучати експертів. Корисність контенту стоїть на першому місці.

Звертайтеся до досвідченого фахівця з розкрутки та просування сайтів в Одесі Артема Зінчука. Вимірюване SEO-просування з прив'язкою бюджету до виконання плану зростання пошукового трафіку