Первые блюда Вторые блюда Салаты

Яким має бути ідеальний букет для дружини: корисні поради щодо його вибору

altКвіти для улюбленої дружини потрібно обирати дуже ретельно. Зовсім не обов’язково шукати привід для того, щоб приємно здивувати кохану людину.

Доставка квітів Київ дозволить вам порадувати дружину неочікуваним презентом. Які букети варто обрати, щоб друга половинка була у захваті?

Як обрати квіти для дружини у відповідності з її віком?

Букет, що ви плануєте подарувати коханій жінці, повинен відповідати її віку. Роздивимося основні моменти:

  1. Дівчина до 30-ти років. Обирайте ніжні відтінки, а також квіти, що мають ажурні бутони. Найкращим варіантом буде пишний букет, що створений з еустом, піонів та гвоздик.
  2. Дружина 30-50 років. Замовте розкішні піоновидні троянди, лаконічні гербери або ж повітряні гортензії. Кольори повинні бути яскравими та глибокими: фіолетовими, помаранчевими, синіми і так далі.
  3. Жінка більше 50-ти років. Обирайте жоржини чи хризантеми. Такі квіти мають багату палітру кольорів, а також багато двокольорових сортів. Ви зможете зібрати соковиту та насичену композицію, що приємно здивує улюблену дружину.

До речі, можете звернути увагу на дизайнерські букети, що стануть оригінальним подарунком. Вони можуть бути як однотонними, так і різнокольоровими. Дізнайтеся, який колір подобається вашій дружині, щоб не здійснити помилку.

Що символізують різні види квітів?

Усі знають про те, що будь-які троянди являються символом кохання. Це найкращий варіант для вираження власних почуттів. При цьому колір троянд не грає ніякої ролі. Доставка квітів Одеса пропонує шикарні букети з таких квітів.

У старі часи суцвіття орхідеї були символом еротизму та краси. Щоб відобразити бажаність та жіночу привабливість дружини, подаруйте їй композицію з орхідей, додавши декілька бутонів інших рослин.

Кали можуть підкреслити красу та грацію жінки. В них мінімалізм гармонічно поєднується з плавністю, строгістю, елегантністю. Ваша кожана дружина точно не встоїть перед таким приємним компліментом.

Звичайні соняшники розкажуть про вірність дружині. Такі квіти слідують за Сонцем, як чоловік та дружина разом йдуть по життю.

Доставка квітів Львів – це оптимальній варіант для того, щоб подарувати дружині гарний букет. Композиції будуть створені руками кваліфікованих флористів, які не підведуть ваші очікування. Такий букет обов’язково поселиться у найкращій вазі, ваша дружина буде із задоволенням їм милуватися!

 
Вкусные рецепты