Первые блюда Вторые блюда Салаты

Найбільш популярні різновиди келихів та їх призначення: що треба знати

altВажко уявити святкову трапезу без наявності на столі різноманітних столових приладів.

Келихи є невід'ємним атрибутом будь-якого урочистого заходу. На сучасному ринку кухонного начиння представлений величезний асортиментний ряд келихів для вина, соків та міцних спиртних напоїв. Від правильного вибору місткості багато в чому залежить повнота розкриття смаку вина, коньяку та іншого алкоголю. Тому в домашньому арсеналі має бути різноманітний посуд, обійтися одними склянками для всього навряд чи вдасться.

Різновиди келихів та їх особливості

Кожен напій є унікальним по-своєму. Тому зовсім не існує будь-яких універсальних варіантів, які будуть однаково хороші для різних видів спиртного. Тому поговоримо на цю тему більш детально.

Місткості для вина

Келихи для вина є елегантними фужерами, розміщеними на тонкій ніжці. Для червоного краще широка чаша, а для білого і рожевого підійдуть фужери середнього розміру. Шампанське та ігристі вина прийнято пити з посуду у формі флейти або тюльпана, які відрізняються завуженим шийкою.

Коньячні келихи

Це пузаті місткості, виготовлені зі скла на товстій ніжці невеликої висоти. У верхній частині фужери є звуженими. Такий посуд сприяє кращому розкриттю аромату та смакових характеристик напою.

Для коктейлів та мартіні

Це досить широкі чаші, які переважно розташовуються на тонкій та високій ніжці. Завдяки цьому ваші гості зможуть насолодитися не лише смаковими якостями напою, а й зовнішнім оформленням.

Для пива

Найчастіше традиційні кружки виконані з товстого скла, оснащуються для зручності широкою ручкою. Об'єм посуду коливається від 350 до 650 мл. Варіанти ж фужерів є численними, на будь-який смак та колір. Вони можуть бути прозорими або різнокольоровими, виготовленими з товстого або тонкого скла. Відповідне рішення можна підібрати на будь-який випадок, щоб сервірування святкового столу приємно здивувало ваших гостей.

Критерії вибору скляних келихів

Для того, щоб ви не заплуталися серед багатьох моделей, представлених в магазині, пропонуємо вам ознайомитися з деякими моментами:

  1. Зверніть увагу на можливість мити келихи у посудомийній машині. Якщо скло є міцним і не потріскається при невеликих ударах, це те, що вам потрібно.
  2. Високоякісні матеріали не помутніють при тривалій та інтенсивній експлуатації. Тому це ідеальне рішення для дому, тому що келихи завжди виглядатимуть дорого та стильно.
  3. Краще вибирати вироби із мінімальною кількістю декору. Популярність орнаментів та прикрас давно пішла. А вишуканість та лаконічність завжди в моді.
  4. Найбільш зручно купувати келихи наборами, в яких вже є не тільки фужери, а й графини. При цьому посуд виконаний в єдиному стилі. Подібні варіанти ідеальні не тільки для домашнього використання, але й підійдуть як презент на урочисті заходи.
  5. Якщо ви віддаєте перевагу відзначати свята в тісному сімейному колі, відмінним рішенням буде купувати фужери поштучно. Завдяки цьому ви зможете підібрати різні місткості для різноманітних алкогольних напоїв. Це дозволить вам створити власний комплект, який повною мірою відповідатиме вашим побажанням та потребам.

Також нерідко мають місце суперечки щодо того, що краще, кришталь чи скло. Якийсь час тому місткості з кришталю були невід'ємним атрибутом застіль. Але такий посуд коштує дорого, і відрізняється крихкістю. А придбання скляних келихів не вимагатиме від вас значних фінансових витрат. При цьому у продажу представлена величезна кількість моделей для різних спиртних напоїв. А купити келихи можна в інтернет-магазині https://oneprice.ua/. На сайті на вас чекає великий асортимент товарів за доступними цінами.