Первые блюда Вторые блюда Салаты

З яких страв має складатися меню у шкільних навчальних закладах

altСьогодні не кожен заклад може дозволити собі приготування. Цього й не потрібно: існує кейтеринг, послуга, яка дозволяє замовляти готову їжу чи кухарів із усім інструментом.

Навчені люди доставляють і подають їжу, повністю знімаючи необхідність у власному ресторані. Чим із загального ряду виділяється HCFood?

Послуги

Основною спеціалізацією компанії є організація харчування в дитячих садках та школах, тобто HCFood займається дитячим, а не дорослим харчуванням. Це велика відповідальність. Дитяче меню досить сильно відрізняється від звичного: вік накладає свої обмеження на здатність засвоювати деякі види їжі та й сприйняття смаку відрізняється. Достатньо переглянути меню для шкільних навчальних закладів від HCFood, щоб усвідомити різницю.

Як кейтеринг, що спеціалізується на дітях, HCFood готує та доставляє їжу для:

  1. Дитячих садків.
  2. Шкіл початкової та повної освіти.
  3. Дитячі свята.

Крім базового комплексного меню, розробленого з урахуванням потреб дітей, є кілька варіантів. Більшість людства проблеми з засвоєнням лактози. Зазвичай вони починаються у дорослому віці, але трапляються й у дітей. Меню без лактози допоможе зберегти здоров'я дитини та уникнути неприємних епізодів.

Інша часта проблема - нездатність засвоювати глютен (целіакія). Часто на безглютенову дієту перемикаються без жодних аналізів та підтверджень, що докорінно неправильно; без висновку лікаря робити цього не варто, адже здоровим людям глютена ніякої небезпеки не несе, і безглютенова дієта не буде їм особливо корисною. Але проблема існує,

HCFood заздалегідь пропонує рішення: харчування без глютену.

Україна — один із лідерів щодо зростання вегетаріанських тенденцій. Дедалі більше людей відмовляються від вживання м'яса та переконують у цьому дітей. HCFood готує збалансовану їжу, щоб дитина не відчувала нестачі білка та інших корисних речовин навіть без м'яса та риби.

Переваги

HCFood - це смачна їжа з гарною подачею, яка сподобається кожній дитині. Кухарі готують її із якісних інгредієнтів, замовлених у перевірених виробників. Молоко, м'ясо, бакалія та все інше найкраще та свіже. Імовірність харчових отруєнь виключена.

Меню дуже корисне, що містить всі необхідні речовини. HCFood воліє гасити, варити, запікати, готувати на пару, а не смажити і опускати у фритюр. Бережні методи приготування не роблять їжу гірше, але зберігають усі корисні властивості.

Компанія використовує ніжні та дієтичні різновиди м'яса та риби, макарони з твердих сортів пшениці, цільнозернові крупи, випічку без дріжджів із власної пекарні. Все корисне та смачне, без зайвих жирів.

 
Вкусные рецепты