Первые блюда Вторые блюда Салаты

Який дитячий садочок у Кривому Розі обрати для своєї дитини: корисні поради

altДитячий садок є важливим етапом соціалізації дітей, де вони отримують навички спілкування з колективом.

Також одним із завдань установ є розвиток знань, навичок, умінь, Підготовка до школи. Всі ці послуги надаються в дитячому садку в Кривому Розі.

Особливості установи

Називається дитсадок "Салют" і він є приватною установою, тобто батьки платять за перебування певну суму. Тут є можливість влаштувати дитину на повний день або його половину, в залежності від зайнятості батьків, оплатити додаткові заняття, або продовжити перебування, якщо не можуть його вчасно забрати. Щоб визначитися з усіма можливостями, пропонується дізнатися більше про дитячий садочок у Кривому Розі на https://salut-kids.com.ua/.

Приймаються діти в три групи: молодшу, де вік дітей становить 1,5-3 роки; середню для 3-5 років, і старшу для 5-7 років.
Існує кілька форм обслуговування дітей в саду:

  1. Неповний робочий день, де час перебування становить з 8-30 до 13-00. Коштує послуга 200 гривень на день.
  2. Повний робочий день з 8-30 до 16-30. Вона обійдеться батькам у 300 гривень.
  3. Додаткові години перебування залежить від періоду, вартість 30 хвилин становить 50 гривень, розрахунок ведеться з кількості годин, які дитина провела в саду.
  4. Додаткові заняття, де є послуги: викладання англійської мови; Підготовка до школи; хореографія; логопед; вокальні заняття; гра на фортепіано; аніматори; репетитор для індивідуальних занять за програмою молодших класів школи.
  5. Для ознайомлення з умовами, батьки можуть відвідати сад, щоб прийняти рішення про влаштування своєї дитини.

Перевага

Дитячий сад розташовується в комфортабельних і затишних приміщеннях, які відповідають суворим нормативам контролюючих організацій. Установа має всі необхідні ліцензії, здійснює діяльність з урахуванням законодавчих нормативів.

Займаються з дітьми досвідчені і доброзичливі педагоги, які допоможуть в спілкуванні і іграх, розвиваючих заняттях. Вихователі відразу знаходять контакт з хлопцями, враховують характер кожного.

У групах зазвичай по вісім, дітей, максимум десять. Це дозволяє приділяти багато уваги кожному, дитина не буде себе почувати обділеним, скривдженим.

Організовується якісне і смачне харчування, діти не залишаться голодними, раціон збалансований для кожного віку по вітамінам, мікроелементів, білків, жирів, вуглеводів.

Пропонуються цікаві ігри та заняття, діти залишаються задоволені перебуванням в саду.

 
Вкусные рецепты