Первые блюда Вторые блюда Салаты

Які футболки будут актуальными цього сезону: корисні поради щодо їх вибору

altФутболки приваблюють своєю універсальністю. Вони присутні в гардеробі кожної дівчини, хоч би якого стилю в одязі вона дотримувалася.

Зараз актуальні моделі футболок з оригінальним кроєм та яскравим оздобленням. Можна придбати футболки жіночi від виробника за вигідними цінами. Але спочатку варто розібратися, які моделі будуть у тренді найближчим часом.

Трендові моделі

Серед найбільш актуальних моделей жіночих футболок можна виділити такі варіанти:

  1. Футболки, оснащені підплічниками з м'якого матеріалу. Це дуже оригінальне рішення. Такий одяг візуально розширює плечі, та все ж фігура виглядає дуже жіночною та тендітною. Таку футболку рекомендується носити у заправленому вигляді. Футболка має бути спокійним однотонним забарвленням. Принти та декор для цієї моделі недоречні.
  2. Футболки-поло, як і раніше, залишаються актуальними. На піку моди фасони оверсайз та оригінальні колірні рішення, що розбавляють класичний вигляд таких футболок.
  3. Футболка із вузлом – свіже рішення від сучасних дизайнерів. Творці надихалися молодіжним трендом носити футболку, зав'язавши її у вузол на животі. У таких футболок вже є ідеально рівний вузлик, що виглядає дуже незвичайно та стильно.
  4. Укорочені фасони футболок різних моделей (поло, з вузлом, базові тощо) будуть на піку популярності. Таку футболку рекомендується поєднувати із брюками з високою посадкою.
  5. Футболка-сукня на вигляд нагадує стильну туніку або навіть спортивну сукню. Навесні та влітку такий одяг буде особливо актуальним. Ефектно виглядають футболки-сукні з бічним розрізом.
  6. Футболки з написами цього сезону повинні бути в гардеробі кожної дівчини. Зміст написів може бути будь-яким: найменування бренду, цікаві цитати, кумедні меми, крилаті вирази тощо. При цьому напис може бути зроблений будь-якою мовою у вигляді друкованих літер або рукописного тексту. Такий одяг сприяє виразу яскравої індивідуальності та настрою.
  7. Мінімалістичні малюнки також будуть у тренді. Особливо цікаво вони виглядають на футболках оверсайз. Як мінімалістичний малюнок може виступати логотип, простий силует (серце, зірка), маленький напис.
  8. Мультяшний принт – ще один тренд. Тепер носити футболки із зображенням мультиплікаційних героїв можуть не лише діти, а й дорослі модниці.
  9. У моді також асиметричний крій: косий поділ, подовжена спинка, моделі з одним рукавом.