Первые блюда Вторые блюда Салаты

Основні правила проведення лазерної епіляції: що треба знати

altЛазерна епіляція волосся - це сучасна методика, що застосовується в сфері косметології.

Спеціальне обладнання видаляє небажане волосся на тілі, повністю руйнуючи цибулини. Ви можете лазер для епіляції купити, щоб оцінити його ефективність на практиці. У чому полягають особливості такої процедури?

Переваги лазерної епіляції волосся

Сильних сторін у позбавлення від небажаної рослинності на тілі таким способом дійсно багато. Серед найбільш важливих моментів:

 • процедура не супроводжується біллю і дискомфортом;
 • ваша шкіра надовго збереже гладкість і шовковистість;
 • після проведення процедури не виникне відчуття стягнутості і надмірної сухості;
 • шкірний покрив не травмується, залишається цілим;
 • волоски не будуть обламуватися і вростати в шкіру;
 • можна повністю позбутися від небажаної рослинності на тілі шляхом руйнування волосяних фолікул.

Важливо заздалегідь сходити на консультацію до косметолога, так як він повинен переконатися в тому, що у вас немає протипоказань до проведення такої процедури. Якщо вони не були виявлені, то вам дадуть рекомендації, що стосуються підготовки до лазерного видалення волосків на тілі.

Особливості проведення процедури

Щоб впоратися зі своїм завданням, фахівець повинен строго слідувати важливим етапам. Серед них:

 1. Вашу шкіру уважно досліджують. Фахівцеві потрібно визначити її фототип і уточнити структуру волосся. Завдяки цьому він підбере найбільш оптимальну довжину і потужність лазерного променя.
 2. Ви лягаєте на комфортабельну кушетку. Доктор надягає на ваші очі окуляри, щоб спалахи лазера не вплинули на органи зору.
 3. Якщо в цьому виникне необхідність, косметолог прибере волосся в місці обробки за допомогою бритви. Потім він нанесе на шкіру спеціальний гель-провідник. Він поліпшить властивості лазерних променів.
 4. Лазерні спалахи будуть проникати глибоко в шкірний покрив, досягаючи місць залягання фолікул волосся. Вони нагріваються і руйнуються, тому волосся в цьому місці більше не росте. В середньому такі спалахи тривають не більше 2 мілісекунд.
 5. Коли процес опромінення підійде до кінця, шкіру обробляють засобами з ефектом відновлення і заспокоєння.

Якщо ви хочете стати володаркою гладкої шкіри без зайвої рослинності, обов'язково сходіть на таку процедуру. Вона допоможе впоратися з небажаними волосками на тілі, які в подальшому і зовсім перестануть з'являтися знову!

 
Вкусные рецепты