Первые блюда Вторые блюда Салаты

Чим керуватися у процесі вибору зубної нитки: перелік вимог до неї

altЗубна нитка використовується для очищення порожнини рота від залишків їжі. Також цей предмет може видаляти зубний наліт, перешкоджати розвитку карієсу.

Регулярне використання зубної нитки дає можливість дотримуватися гігієни, зменшувати ризик різних захворювань ясен, зубів і всієї ротової порожнини. Щоб розібратися з умовами застосування, варто дізнатися більше інформації на https://www.dausovet.com/health/10008-zubna-nitka-priznachennya-i-poradi-viboru.html.

Критерії вибору

Особливістю нитки є можливість проводити очищення зубів від будь-яких забруднень, які недоступні зубній щітці. Існує велика різноманітність подібних пристроїв. При виборі варто враховувати кілька важливих факторів:

  1. Тип нитки. Він залежить від проміжків між зубами. Є тонкі і товсті варіанти, Зубна нитка повинна повністю проходити між ними, не вимагаючи зусиль.
  2. Матеріал виготовлення. Основний розподіл йде на вощені варіанти і вироби без нанесення воску. У першому випадку підвищується ковзання нитки, вона легше і швидше проводить очищення. Невощені види краще справляються з видаленням нальоту з зубів.
  3. Якщо у людини чутливі ясна, вони можуть кровоточити від механічного впливу, то підбираються пристрої для чищення з м'якого матеріалу.
  4. Існую варіанти створені з біорозкладних матеріалів, що спрощує їх утилізацію, підвищує екологічність.

Для вибору конкретного варіанту можна вивчити подробиці на https://womansy.com/active-life/de-pridbati-samokat-v-ukraini/.

Поради щодо використання

Потрібно підготувати нитку для використання. Для цього відрізається великий шматок нитки, намотується на пальці. Залишається тільки 5 см вільного ділянки, щоб можна було швидко і надійно проводити гігієнічні процедури. Управляти ниткою можна великими і вказівними пальцями рук, збільшуючи або зменшуючи натяг. Вона повинна бути досить тугий, щоб видаляти частинки з зубів і між ними, але при цьому не пошкодити ясна.

При чищенні всі рухи повинні бути плавними, розміреними. Різкі ривки можуть пошкодити порожнину рота, викликати кровотечу. Не можна також сильно натискати.

Нитка використовується регулярно, найкраще перед сном, щоб видалити залишки їжі. Саме вони окислюючись і розкладаючись, викликають розвиток карієсу, неприємний смак і запах з рота вранці. Після використання зубної нитки варто споліскувати рот, для чого застосовувати спеціальні бальзами.

Якщо скористатися цими порадами, то можна домогтися чистоти і здоров'я зубів, забути про неприємні відчуття вранці.

 
Вкусные рецепты