Первые блюда Вторые блюда Салаты

Куди звернутися, якщо ви хочете замовити смачні суші: корисні поради

altЯпонські страви можна назвати особливими. Але ця кухня прийшлась до смаку українцям.

Багато хто обожнює суши, але мало хто замислюється, які вони мають бути насправді. Справжня японська національна кухня має в своєму арсеналі безліч закусок. А суп є розповсюдженою стравою, що подають майже завжди.

Цікаво, що вся їжа традиційно поділена на невеликі порції, і подається в великому різноманітті. Компанія Onigiri пропонує спробувати меню країни східного сонця, та замовити суші, роли, нігірі оригінального смаку та найвищої якості. Свіжа риба, правильно приготований рис, норі та сир — все у вірній пропорції, та зроблене з притриманням технологій. Доставка суші в Ірпені та Бучі безкоштовна при замовленні від 800 гривень. Варто хоч раз спробувати страви від Онігірі, щоб закохатись в східну їжу назавжди.

Культура споживання японських страв Формування будь-якої національної кухні зумовлено умовами проживання, навколишньою природою, флорою та фауною. Близькість моря, рибний промисел, ідеальні кліматичні умови для вирощування рису — фактори, що сформували японську національну кухню. Для українців тут незвично все: поєднання солоної чи сирої риби з рисом та водоростями; мариновані чи зброджені боби; засолені і сушені овочі та фрукти; майже відсутність м’яса та тваринних жирів; присутність сої; манера подачі страв та їх порційність.

Сервірований стіл в японському стилі виглядатиме як цікава мозаїка. На великих прямокутних блюдах подають сети, що містять безліч ролів та онігірі різної форми та забарвлення. Їх розбавляють невеличкі ємності з соусами: соєвим, гострим васабі, теріякі, унагі. В далекі часи японські самураї носили з собою рисові кульки з начинкою — тондзікі. Їх легко було взяти рукам, а розмір розрахований, щоб з’їсти кульку цілком. Ця зручна походна їжа стала передвісником онігірі.

Потім з’явились дерев’яні палички, що використовуються досі. Металеві ложки та вилки не прийняті в Японії. Навіть до супу подають керамічну ложку, або палички, якими захоплюють гущу, а рідину випивають з тарілки. Найулюбленіші страви японців Як не дивно, але суп є центральною стравою японської кухні. Ця страва може мати в складі тофу, водорості, гриби, локшину, та навіть пагони бамбуку. Також японці полюбляють салати, рибу та морепродукти в сирому чи підкопченому вигляді. Роли, суші, онігірі — незамінні страви. Вони є символом гармонії та збалансованості в їжі. Найкорисніше, що дала природа людини, міститься в інгредієнтах цих делікатесів. Тому замовляйте справжні суші, та відчуйте смак гармонії. Kampai.

 
Вкусные рецепты