Первые блюда Вторые блюда Салаты

Корисні поради щодо вибору чаю: які сорти вважаються найсмачнішими

altВи полюбляєте різноманітні чаї та готові вживати їх щоденно? Тоді варто звернути увагу на різноманіття сортів напою та їхні особливості.

Чай Ловаре асорті, наприклад, дуже смачний та цікавий. Роздивимося різновиди продукту, щоб прийняти вірне рішення та отримувати насолоду кожного дня.

Зелений чай

Він відрізняється великою кількістю корисних властивостей. Наприклад, напій багатий антиоксидантами, що зміцнюють імунну систему та значно покращують стан вашої шкіри. Серед популярних сортів зеленого чаю - Бякудан, Сенча, Гюокуро.

Чорний чай

В нього дуже насичений смак та приємний тонкий аромат. Це дуже гарний варіант для чудового початку дня. В чорному чаї чимало катехінів, що корисні для серця та кровоносних судин. Ви можете придбати такі сорти напою, як Червоний Чай, Ассам, Дарджилинг.

Трав'яний чай

Такий чай також має чимало корисних властивостей. Його конкретний вплив на організм людини залежить від тих трав, що ввійшли до складу. Наприклад, м’ята гарно знімає стрес, а лаванда покращує сон. Шипшина ж багата таким цінним вітаміном, як С. Напій гарно відобразиться і на вашому здоров’ї, і на зовнішньому вигляді.

Фруктовий чай

Це солодкі та ароматні напої, які освіжать у спекотні дні. Вам варто спробувати різноманітні смаки фруктових чаїв, бо кожен з них по-своєму чудовий. Ви обов’язково знайдете той варіант, який відповідає індивідуальним вподобанням.

Оолонг

Такий напій поєднав у собі властивості зеленого та чорного чаю. Оолонг відрізняється приємним ароматом та дуже багатим смаком. Найбільш популярними являються такі його сорти, як Дань Чун та Теквань Інферно.

Пуер

Унікальній вид чаю, що проходить через процеси старіння та ферментування. Пуер дуже корисний для шлунково-кишкового тракту. До того ж, цей напій значно знижує кількість холестерину в крові людини.

Білий чай

Він виробляється з дуже молодих листочків чайних кущів. У білого чаю найбільш ніжний смак серед усіх інших варіантів. Вважається, що в складі напою дуже багато антиоксидантів, що значно поліпшують самопочуття.

Суміш смаків

В деяких видах чаю поєднуються різноманітні смаки. Це дозволяє отримати насолоду, тому що такі варіанти дуже оригінальні. Вам вдасться обрати саме той варіант, який відповідає конкретним потребам.

Ви можете придбати чай альпийский луг або будь-який інший продукт. Орієнтуйтеся на свій смак, щоб чаювання приносило гарні емоції!