Первые блюда Вторые блюда Салаты

Різновиди столового посуду та корисні поради щодо його вибору

altЇду людиною неможливо уявити без використання посуду. Це домашнє начиння має безліч видів предметів, визначає зручність та комфорт процесу, дозволяє красиво сервірувати стіл.

Пропонується купити столовий посуд на https://mirok.com.ua/stolovaya-posuda/, вибравши потрібні предмети із широкого асортименту товарів.

Різновиди

Їдальня посуд ділиться за типом використання конкретних предметів. Вирізняють такі варіанти виробів:

  1. Тарілки. Вони можуть відрізнятися формою, розміром, глибиною та призначатися для різних страв. Під супи та салати використовуються глибокі варіанти, для других страв, десертів – дрібні. Також на тарілки можуть укладатись різні вироби випічки та інші штучні предмети їжі.
  2. Супниці призначені для розміщення перших страв та збереження їхньої температури тривалий час.
  3. Салатниці призначені для розміщення відповідних страв у гарячому чи холодному вигляді.
  4. Страви для сервірування. На них можуть розміщуватись десерти, продукція випічки, овочі та фрукти. До таких предметів відносять етажерки та менажниці, тортівниці, страви з кришками та клошами.

Можна столовий посуд купити, набори столового посуду виходячи з уподобань господарів, або кількості гостей, типу заходів, що проводяться, і закладу, де дані прилади будуть використовуватися.

Вибір

Найважливішою характеристикою для підбору їдальні є матеріал виготовлення. Найдорожчий, урочистий – це порцеляна. Такий посуд столовий не використовується у повсякденних випадках, він є символом стилю та статусу заходу.

Найпоширеніший варіант виготовлення предметів – це фаянс. Також добре виглядає керамічні та скляні вироби. Посуд із срібла зустрічається рідко, він виставляється тільки на важливих заходах, є ознакою витонченості та смаку. На виїзних обідах та вечерях використовуються предмети з металу або пластику.

Форма та розмір залежать від варіанта використання. Якщо кухня невелика, тут встановлений стіл відповідної площі, то немає сенсу набувати великих виробів. Габаритні варіанти краще виглядають на великих столах у кафе та ресторанах. Якщо вибирається форма, варто враховувати умови миття та зберігання предметів, наскільки буде зручно це робити.

Також при виборі можна враховувати колір виробів, нанесений візерунок на обідках, стінках або дні. Важливим буде параметр міцності та довговічності виробів, особливо при інтенсивному їх використанні.

 
Вкусные рецепты