Первые блюда Вторые блюда Салаты

Як зрозуміти, що воду можна пити та використовувати для приготування їжі

altВода - найважливіший ресурс, від якого залежить все живе на планеті. На здоров'я людини впливає якість води, яку він споживає.

Вибір джерел питної води сьогодні величезний. Хтось п'є воду прямо з-під крана, хтось ставить фільтр для очищення водопровідної води, а хтось воліє замовити воду на https://vodafontan.od.ua/ua, щоб отримати гарантовано якісний продукт швидко та без клопоту.

Особливості водопровідної води

Вода з-під крана – це найдоступніший за ціною та найгірший за якістю питний ресурс. Як би добре не очищалася вода перед подачею у водопровід, низька якість та високий відсоток зносу труб у системі водопостачання призводить до зниження якості води, яка надходить до квартир. У такій воді крім хлору, заліза та інших небажаних елементів можуть утримуватися також хвороботворні бактерії, впоратися з якими хлору не під силу. Тому категорично не рекомендується пити сиру воду з-під крана.

Щоб зробити водопровідну воду безпечнішою, слід кип'ятити її перед вживанням. Така вода не буде корисною для здоров'я, оскільки при кип'ятінні позбавиться мінеральних речовин та кисню. Але принаймні у процесі кип'ятіння гине більшість бактерій.

Найкраща вода для пиття

Фахівці рекомендують для щоденного споживання такі види питної води:

  1. Джерельна вода дуже чиста, має оптимальний для людського організму склад, містить всі необхідні для здоров'я речовини. Щоб отримати якісну джерельну воду, слід набирати її у джерелах, які далекі від міста. Бажано знайти джерело, яке має спеціальний паспорт, що підтверджує високу якість води.
  2. Бутильована вода, яку можна придбати у магазинах, повністю безпечна та гарантовано не містить шкідливих домішок. Її склад збалансований відповідно до потреб людського організму.
  3. Артезіанську воду одержують із свердловин дуже великої глибини. Така вода не містить домішок, має корисні властивості, рекомендована для регулярного вживання.
  4. Мінеральні води містять високу концентрацію мінералів. Лікувальну мінералку використовують при лікуванні різних хвороб згідно з призначенням лікаря. Столову мінеральну воду можна використовувати без призначення.
  5. Фільтр встановлюється на кран у квартирі, щоб очищати воду, що надходить, від різних шкідливих домішок. Щоб фільтр справлявся з покладеним на нього завданням, необхідно регулярно міняти картриджі.
 
Вкусные рецепты