Первые блюда Вторые блюда Салаты

Список кращих настільних ігор для дітей: що вибрати і чому

altКомп'ютерні ігри - це захоплюючий барвистий світ, який приваблює мільйони дітей. Але ігри бувають і настільними.

Ця розвага не користується такою популярністю, але за фактом нічим не гірша. Якщо замовити ігри на https://geekach.com.ua, ваша дитина точно буде задоволена. Потрібно лише зробити правильний вибір.

Плюси настілок

Захоплююче проведення часу. Діти та дорослі люблять грати, а настілки допомагають урізноманітнити нудні навчальні будні. Цікаві механіки, яскраві сюжети, симпатичні картки знак і заманюють. Багато родин проводять годинник на вихідних, граючи в настільні ігри.

Фактично дитина може грати майже з будь-чим. Він має універсальний інструмент — фантазія. А настілки - відмінна відправна точка. Вони розвивають здатність мріяти, переживати, відчувати.

Втім, настілки прокачують не лише це. Інтелект, ерудиція, словниковий запас, нестандартне мислення, основи стратегії та тактики, базові принципи спілкування, уміння гідно програвати та вигравати – важливі навички, які стануть у нагоді будь-кому.

А ще настільні ігри вигідні. Достатньо купити її якось і можна грати хоч десятиліттями. Нічого спільного з класичними мобільними іграшками, які потребують донатів та підписок.

Питання безпеки

Дитячі товари – особлива категорія. Вони мають бути повністю безпечними. Жодних токсичних елементів, що потенційно викликають алергію фарб, гострих кутів. Тому дорослі настілки для дітей не підходять. Потрібні спеціалізовані версії прицільно для дітей.

Придивіться до коробки. Вікові обмеження вказують не так. У багатьох іграх є дрібні деталі, всякі рухливі елементи, які зовсім маленьким давати просто небезпечно. Також можуть порушуватися недитячі теми. Подібні настілки краще залишити для підлітків.

Вік та інше

До 3-х років. Потрібні гранично прості правила, великі яскраві деталі. Обов'язково участь батьків у грі. Сесії короткі, щоб малюк не втомлювався.
  3-5 років. Батьківська роль залишається важливою, але правила вже складніші. З'являються сюжети. Варто вибрати персонажів казок та мультиків, яскраві великі малюнки. З цього віку можна вводити ігри, що розвивають: на увагу, швидкість реакції, словниковий запас.

5-7 років. Пік розвиваючих ігор. У старших дітей вони зазвичай викликають протест, а дошкільнята люблять вивчати нове. Підготовка до школи в ігровій формі - по-справжньому цікаве заняття. Діти можуть грати самі, але повністю залишати їх без нагляду не можна.

7-10 років. Справжнє роздолля для юного гравця. Можна братися за проекти із складними правилами, довгими історіями. Головне — щоб усе було барвистим та не надто затягнутим. Ігри для великих компаній просто ідеальні: дитина може покликати друзів та провести захоплюючий вечір за настовками.

Старше 10 років. Підліток – практично дорослий. У нього вже сформувалися уподобання, і спиратися потрібно саме на них. Чи любить стратегії? Без розуму від рольових ігор? Віддає перевагу командним, де особливу увагу потрібно приділити спілкуванню? Придивіться і не помилитеся.

 
Вкусные рецепты