Первые блюда Вторые блюда Салаты

Як вибрати віброяйце і що необхідно врахувати при покупці

altУ широкому асортименті секс-шопу досить складно загубитися, тому що далеко не всі користувачі точно знають, що позначають деякі назви.

Якщо ви вирішили долучитися до товариства покупців даного магазину, починайте з найпростіших і найзрозуміліших речей.

Багато хто соромиться відвідувати секс-шопи, тому, найпростішим способом є замовити іграшки на https://lavel.com.ua/vibroiaitsia/, але звертатися потрібно до перевірених інтернет-магазинів, щоб купити якісну продукцію.

Одним із найпоширеніших і найпростіших товарів секс-шопу є віброяйця. Цей пристрій підходить як для самотніх жінок, так і для сімейних пар. Воно допоможе урізноманітнити інтимне життя молодої пари або зазнати яскравих відчуттів самотньої панночки.

По суті, віброяйце, це різновид піхвового вібратора. Він відрізняється невеликими розмірами (3-4 см у діаметрі), наявністю досить потужного моторчика та зарядного пристрою.

Залежно від вартості пристрою, керування здійснюється від пульта або безпосередньо зі смартфона. Вібрації можна налаштувати різного ступеня інтенсивності та тривалості.

Іграшка абсолютно безпечна при експлуатації та виготовлена з тактильно приємного матеріалу.

Як вибрати віброяйце: що необхідно врахувати при покупці

Щоб придбання девайсу подарувало щасливі хвилини радості в процесі експлуатації, необхідно перед покупкою розібратися в різновидах цієї категорії товару. Віброяйця, за способом управління бувають:

  1. З пультом. Це маленький пристрій, що нагадує автомобільний ключ. Його особливістю є наявність заряду, за яким необхідно постійно стежити.
  2. З програмою, встановленою на смартфон. Цей товар відноситься до вищої цінової категорії, тому що на відміну від попереднього, має ширший функціонал.
  3. З кнопковим управлінням. Це недорога іграшка, керування якої завдає деяких незручностей, зокрема, за бажання переключити з одного режиму на інший.

Віброяйце допоможе принести задоволення в процесі інтимного життя пари. Його можна використовувати в домашніх умовах та при знаходженні в громадських місцях. Другий варіант підходить для партнерів, які добре знають звички один одного.

Гра має елемент раптовості для дівчини, яка її приємно здивує. Можна вибудовувати вібрації у ритмі улюбленої мелодії чи регулювати інтенсивність. Вона може використовуватися під час оральних пестощів між партнерами, в рази посилюючи приємні відчуття.

 
Вкусные рецепты