Первые блюда Вторые блюда Салаты

Куди звернутися по лікування травм спини: корисні поради

altВ наш час багато людей отримують травми спини. Такі проблеми можуть мати серйозні наслідки, тому потрібно своєчасно звертатися до фахівців за допомогою.

Травма спини лікування залежить від типу та ступеня ушкодження, а також від загального стану пацієнта. Роздивимося особливості проведення терапії більш детально.

Процес діагностики

Перш за все, потрібно правильно діагностувати травму цієї частини тіла. На практиці використовуються різноманітні дослідження. Це рентгенографія, КТ, МРТ та таке інше. Лише після точного визначення ушкоджень можна розробляти план лікування.

Консервативне лікування

У перші дні після травми вам може бути рекомендований постільний режим для зменшення навантаження на пошкоджену ділянку спини. Спеціаліст призначить ліки, що знімають біль, запалення, розслаблюють м’язи. Але самостійно приймати медикаменти точно не варто. Лікування фізичною терапією спрямоване на відновлення функцій спини, покращення гнучкості та тонусу м’язів. Після цього ви будете відчувати себе значно краще.

Хірургічне лікування

У MPClinic Київ на практиці можуть використовуватися хірургічні методи лікування. Це важливо, коли є серйозні ушкодження. Хірург виправить їх, стабілізує хребет або ж знімає стиснення спинного мозку. В наш час є чимало інноваційних методів втручання, тому спеціаліст підбере саме той варіант, котрий підходить для конкретної ситуації. Хірургом будуть правильно проведені всі маніпуляції, тому ви позбавитеся від проблеми.

Процес реабілітації

Коли активна фаза лікування підходить до кінця, важливо провести реабілітацію. Це відновить функції спини та попередить всі можливі ускладнення. Програма реабілітації складається з фізичної терапії, масажу, ЛФК та інших методів відновлення. Добре, якщо всі ці варіанти поєднані в єдине ціле, щоб терапія була найбільш ефективною.

Профілактика

Вам варто старатися уникати отримання травм спини. Притримуйтесь правил безпеки при підйомі важких вантажів, уникайте ризикованих видів спорту, дотримуйтесь правильної позиції тіла під час сидячої роботи. Також не забувайте про фізичні вправи, які потрібні для м’язової корекції.

Артроскопія в Києві запропонована кращими спеціалістами своєї справи. Вам варто одразу ж звернутися за допомогою до лікаря, якщо ви отримали травму спини. Якщо ігнорувати проблему, то можна зіткнутися з різноманітними ускладненнями!

 
Вкусные рецепты