Первые блюда Вторые блюда Салаты

Корисні поради щодо вибору складського обладнання від Фортіс СТРОЙ

altДля облаштування складів необхідно вибирати якісне обладнання. Від кількості і виду складської техніки залежить якість і швидкість роботи.

Фортіс СТРОЙ займається тільки якісним обладнанням для складів по всій території України.

Про компанію та її продукцію

Вибрати і замовити обладнання можна на fortisstroy.com.ua. Компанія активно пропонує складську техніку та обладнання власного виробництва з 2016 року. В якості стелажів не варто сумніватися, адже для його виробництва використовується тільки кращий вихідний матеріал і кріплення.

У Фортіс СТРОЙ можна замовити виготовлення обладнання за індивідуальним проектом, адже компанія пропонує послуги проектування, розрахунку конструкцій, складання, доставки та монтажу.

В асортименті можна знайти:

  1. Палетні та палетно-поличні стелажі;
  2. Полиці для офісів, складів, магазинів і будинків;
  3. Складські візки;
  4. Пересувні сходи.

Після отримання і установки складського обладнання, замовник отримує гарантоване обслуговування. При необхідності, всі стелажі можна дообладнати або модернізувати.

Трохи про товар

Сучасні склади вимагають високоякісного і такого ж сучасного обладнання. Металеві палетні стелажі можуть вирішити проблему складування. Склад стане впорядкованим, зручним і містким. З такими стелажами можна раціонально використовувати всю площу приміщення.

Палетні стелажі призначені для зберігання палет, великогабаритних вантажів, великих коробок і контейнерів. Вони допомагають організувати безперервну і швидку роботу технічного приміщення, будь то склад, цех або логістичний центр. Максимальна ефективність і грамотне розміщення товарів - результат використання металевих палетних стелажів.

Залежно від типу вантажу, який потрібно зберігати, стелажі можуть бути:

  1. Консольними.
  2. Багатоярусними.
  3. Глибинними.
  4. Поличними.
  5. Складних конструкцій за індивідуальними проектами.

Всі стелажі продумуються в індивідуальному порядку. Конструкція обладнання залежить не тільки від типу вантажу і методу його зберігання, але також і від способу навантаження і зняття товарів.

На великих складах застосовуються навантажувачі та інша складська техніка, це теж важливо враховувати. Навантажувач повинен вільно переміщатися між стелажами і легко розміщувати і знімати вантаж з полиць. Якісний метал дозволяє зберігати вантаж до 4 тонн, а в деяких проектах і того більше.