Первые блюда Вторые блюда Салаты

Де можна замовити смачний корм для собаки: корисні поради

altСамопочуття та зовнішній вигляд вихованця залежать від правильності раціону його харчування. Варто обирати якісну продукцію, щоб вона була корисною для організму улюбленця.

Можете замовити корм для собак, обравши перевірений інтернет-магазин «101 далматин» на https://101dalmatin.ua за посиланням. Тут запропоновано багато харчування від бренду «Акана», яке задовольнить потреби кожного власника улюбленця.

Переваги кормів від бренду «Акана»

Сильних сторін у такого харчування для четверолапих друзів дійсно багато. Серед найбільш важливих моментів:

  • фасування широко варіюються, тому покупець зможе обрати саме той об’єм, що його цікавить;
  • рецепти кормів дуже різноманітні, навіть вибаглива собака не відмовиться від таких смаколиків;
  • лінійки різні, можна знайти корм для будь-якої породи собак та для улюбленця конкретного віку;
  • склад кормів лише натуральний, кожний продукт відповідає основним вимогам до якості, тому тварина отримає максимум користі від обідів;
  • корм збалансований за складом жирів, білків та вуглеводів, останні компоненти низькоглікемічні, собака буде довго відчувати себе ситою;
  • харчування добре засвоюється, тварина не буде голодною протягом тривалого часу, тому розхід корму економічний.

Бренд «Акана» виготовляє корми понад 25-ти років поспіль. Кожне нововведення є результатом наукових досліджень. Саме тому ви можете бути впевнені в тому, що купуєте продукт високого рівня якості.

Які різновиди корму від бренду «Аcana» існують?

Ви можете знайти у продажу різні види такого корму. Серед характеристик основних варіантів можна виділити:

  1. Acana Classics. Можна годувати улюбленців різних порід та віку. У складі харчування присутнє вівсо з низьким глікемічним індексом.
  2. Acana Singles. Корм підходить для собак, травлення яких чутливе, присутня алергія. У складі харчування немає зерна. Виробник використав один м’ясний продукт для насичення організму тварини білком (качка, ягнятина, свинина і так далі).
  3. Acana Regionals. У цій лінійці також немає зерна. До складу входить до 70% м’яса, ті 30%, що залишилися, займають фрукти та овочі.
  4. Acana Heritage. Оновлена версія класичного харчування, де немає зернових культур у загальному складі.

У кожній лінійці від виробника «Акана» можна знайти раціон для будь-якої породи тварини. Ви можете орієнтуватися на вік та вагу улюбленця, щоб обіди приносили йому лише користь, а також максимум задоволення!

 
Вкусные рецепты