Первые блюда Вторые блюда Салаты

Що таке кератинове нарощування волосся і що воно дає

altКератиновим нарощуванням волосся називається процедура, при якій майстер подовжує пасма Клієнта за рахунок донорських, забезпечених капсулами з кератином.

Якісна капсула володіє прозорим, блідо-блакитним кольором. Якщо вона має жовтий колір, це говорить про неякісний товар.

Кератинове нарощування волосся, зовні нічим не відрізняється від натуральної шевелюри. Вона тримається тривалий час і має привабливий зовнішній вигляд. За допомогою даної процедури можна подовжити волосся або зробити їх гущі.

Не секрет, що багато жінок вважають за краще купити шиньйон з натурального волосся, щоб не витрачати час і гроші на дану процедуру. У кожного свої уявлення про красу і шиньйон може бути альтернативою кератіновому нарощування волосся.

Найпопулярнішим способом нарощування волосся з використання кератинових капсул, є італійський метод. Він виконується із застосуванням гарячих щипців і володіє такими перевагами, як відвідування лазні або сауни і, при цьому, капсули непомітні в волоссі.

Щоб отримати мелірування або колорування, досить вживити штучні пасма іншого кольору і вам не доведеться впливати фарбою на власне волосся.

Основні переваги кератинового нарощування волосся

Дана тенденція, протягом тривалого часу, продовжує залишатися на піку моди, що обумовлено багатьма факторами і рядом переваг:

  • можливість зробити шевелюру довше і густіше;
  • донорські пасма чудово розчісується і підлягають догляду;
  • широкий спектр різних кольорів волосся. Ви можете підібрати відтінок, максимально схожий на ваш або зовсім протилежний;
  • кератинові капсули настільки маленькі, що їх неможливо намацати руками;
  • якщо ваше волосся трохи більше 6 см завдовжки, їх можна легко збільшити за допомогою кератіновго нарощування. Ця техніка дозволяє зробити довжину до 70 см, надати їм густоту і обсяг.

Слід пам'ятати, що для кератинового нарощування є протипоказання, тому, слід порадитися з майстром. При неможливості нарощування, альтернативою виступає якісний полегшений перуку, виготовлений з натурального волосся.

Пам'ятайте, що при процедурі нарощування, волосся необхідно розчісувати спеціальним гребінцем. Їм потрібен спеціальний догляд, трохи відрізняється від звичного повсякденного. Він виражається в акуратному миття голови і користуванні косметичними засобами для волосся.

 
Вкусные рецепты