Первые блюда Вторые блюда Салаты

Поради щодо правильної та ефективної підготовки до ЗНО

altЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) – це один із складних комплексних іспитів, що потребує міцної бази знань.

Щоб з честю витримати дане випробування, необхідно регулярно набувати мовних навичок протягом трьох років (це мінімум), оскільки цей предмет неможливо подужати «з наскоку».

Підготовка до ЗНО з англійської мови починається за півтора-два роки до його здавання. Бажано, вдатися до допомоги репетитора, якщо ви не маєте стійких знань у цій галузі, але можна підготуватися і самостійно, застосовуючи ряд правил:

 1. Поповніть лексичний запас. Для цього необхідно вивчати слова у контексті. Хороший результат дає підбір синонімів до кожного вивченого слова. Фразові дієслова, бажано, записувати. Цей спосіб вимагає однієї години на день. Протягом тижня він має становити не менше ніж 7 годин.
 2. Спробуйте корпоративне навчання англійської мови. Вчити мову в колективі набагато простіше та зручніше.
 3. Читайте тексти англійською мовою та виконуйте завдання до них.
 4. Слова, значення яких ви не знаєте, записуйте у словник.
 5. Не забувайте про граматику, тренуйтеся, виконуючи граматичні завдання на якийсь час.

Вчитеся шукати уривки у загальному тексті. Ця техніка називається вибіркове читання та її необхідно освоїти.

Поради щодо правильної та ефективної підготовки до ЗНО

Освоєння англійської мови – це досить трудомісткий процес, що вимагає посидючості та вдумливості. Підготовка до здачі оцінювання за складністю мало чим відрізняється від навчального процесу. Необхідно систематизувати в голові отримані знання, і тут на допомогу прийдуть поради такого характеру:

 1. Займайтеся систематично. Відсутність системи породжує хаос.
 2. Не зациклюйтесь на однотипних завданнях, комбінуйте різні типи, наприклад, читання тексту та вивчення нових слів, і т.д.
 3. Не слід «насідати» на навчання. Вмійте відпочивати та розслаблятися, щоб під час відпочинку отримані знання «влягли» в умі.
 4. Вчитеся отримувати задоволення від навчання. Можна трохи почитати, а потім переглянути уривок цікавого фільму англійською мовою. Проаналізуйте, що вам було незрозуміло.
 5. Заведіть словник, вписуючи в нього незнайомі слова від руки.
 6. Вчитеся сприймати англійську мову на слух шляхом прослуховування радіо, аудіозаписів і т.д.

Не соромтеся звіритися з правильною відповіддю, якщо у вас виникли сумніви. Ви повинні знати точно правильний результат, необхідно відчути рівень знань.

 
Вкусные рецепты