Первые блюда Вторые блюда Салаты

Корисні поради щодо вибору настільних ігор для великої компанії

altНастільні ігри старші за комп'ютерні, але ненабагато. Можна сказати, що комп'ютерні ігри народилися з настільних: типові жанри зародилися спочатку на ігрових столах і після перенеслися на екран.

Сьогодні настілки не такі популярні, але своїх поціновувачів мають. Особливо весело грати у них цілими компаніями.

Переваги

Чому варто купити ігри на Gameland.com.ua? Що вони можуть надати?

  1. Розваги. Це можливість чудово провести час. Щиро насолоджуватися настолками можуть і дорослі, і діти, і люди похилого віку.
  2. Об'єднання. Настільні ігри перетворюють набір родичів на повноцінну сім'ю, компанію приятелів — на близьких друзів. У ході гри неминуче доведеться спілкуватися, взаємодіяти, дізнаватися про нове, і люди стають набагато ближче.
  3. Розвиток. Настілки прокачують різні навички: стратегічне і тактичне мислення, креативність, швидкість реакції, вміння вирішувати логічні завдання і діяти спільно. І це не нудні тренінги, а захоплююча гра.
  4. Варіабельність. Настільні ігри щоразу розкриваються по-новому. Немає двох однакових партій. Процес просто не може набриднути.

Як вибрати гру

Обираючи гру, варто враховувати, яка саме кількість людей буде її використовувати. Для великих компаній існує велика кількість різноманітних ігор: я деяких ви зможете покращити свої акторськи навички, у інших - похизуватися навиками вигадувати успішну стратегію. Серед найкращих ігор для компнії варто відмітити:

  1. Nanty Narking.
  2. Кімната 25.
  3. Тераформування Марса.
  4. Цей дивовижний світ.
  5. Кодові імена: гра слів.
Ви можете обрати і інші варіанти. У процесі вибору варто відштовхуватися від наступних критеріїв.

Перше, з чим потрібно визначитися - місце, де ви гратимете. Виїжджаєте на природу? Йдете у гості? Маєте повноцінний великий стіл? Ігри для виїздів компактні, з міцними картками та мінімумом дрібних деталей. А настілки, розраховані на кабінетне проведення часу, можуть радувати величезними картами, фішками та мініатюрами.

Пункт номер два – вік. Ігри для дітей прості, сесія не триває довго. Проходять сувору цензуру. Настілки для дорослих, навпаки, можуть містити чорний гумор, агресію, обсценну лексику та еротичний контент. Дітям у них краще не грати. Універсальний варіант — сімейні ігри (для дітей віком від 8–12 років): досить складні правила та відсутність дорослих тем.

Третій параметр – довжина партії. На ігрову сесію йде мінімум 10-15 хвилин. Гарний вибір, якщо хочеться швиденько погратись і піти далі. Також добрий варіант для компаній, де багато дітей. Оптимальне рішення для дружньої зустрічі – настілки, розраховані на 30-60 хвилин. А якщо сама мета зборів – настільна гра, партія може тривати хоч місяцями. Це вибір справжніх фанів настілок.

Перед покупкою гри просто задайте собі ці три питання. А потім подивіться на коробки у магазині. Ідеальна настілка знайдеться сама собою.

 
Вкусные рецепты