Первые блюда Вторые блюда Салаты

Чому варто звернутися до МПКлінік, якщо вам потрібно видалення гігроми

altГігрома - це доброякісне новоутворення кістозного типу, яке має округлу та щільну капсулу. Воно заповнена гелеподібною та в'язкою масою.

Ортопедія та травматологія Київ у клініці МПКлінік дозволять впоратися з різними проблемами. Зокрема, фахівці видалять це новоутворення, що дасть змогу забути про дискомфорт.

Основна симптоматика гігроми

Важливо своєчасно звернутися за допомогою до спеціалістів. Серед основних симптомів цього новоутворення можна виділити:

 1. Над суглобом не тільки промацується, а й проглядається пухлина. Вона чітко окреслена, може бути еластичною чи твердою. Її діаметр варіюється від 0,5 до 3 сантиметрів.
 2. Новоутворення малорухливе. При промацуванні воно може трохи зміститися. Над гігромою шкіра легко зміщується.
 3. Шкіра, що знаходиться над гігромою, може стати червоною та грубою. Нерідко вона лущиться і викликає певний дискомфорт.
 4. Якщо натиснути на новоутворення, можна відчути гострий біль. Це свідчить, що у сумці суглоба почався запальний процес.
 5. Коли гігрома досить велика або знаходиться неподалік нервових закінчень, вона провокує тупі хворобливі відчуття. Вони іррадіюють, тобто віддають у різні частини пухлини і поширюються нервовими волокнами;
 6. Дуже часто виникають болючі відчуття. Якщо навантаження на суглоб відбулося, пухлина може збільшитися в розмірах на деякий час.

Головний біль та інші симптоми мають стати причиною термінового звернення за допомогою до фахівця. Він огляне пацієнта, поставить йому точний діагноз та призначить оптимальну схему терапії.

Особливості операції з видалення гігроми

Такі втручання проводяться відповідно до деяких етапів. Серед основних моментів можна назвати:

 • проводиться знеболювання, найчастіше місцева анестезія;
 • операційне поле обробляється якісними антисептиками;
 • м'які тканини акуратно розрізаються;
 • гігрома виділяється та висікається, видаляється капсула, а також її вміст;
 • рана ушивається, на проопероване місце накладається пов'язка, котра буде ідеально стерильна, тому шкоди не завдасть.

У середньому операція триває тридцять хвилин. За тиждень уже можна буде зняти шви. Видалення гігроми буде здійснено фахівцями медичного центру МПКлінік за всіма правилами. Після хірургічного втручання вони контролюватимуть ваш стан протягом усього реабілітаційного періоду. Завдяки цьому всі негативні наслідки операції будуть повністю виключені!