Первые блюда Вторые блюда Салаты

Основні правила посадки насіннєвої картоплі: що треба знати

altВирощування картоплі з насіння – це агротехніка, що оновляє врожайність та якість посадкового матеріалу.

Вам вдасться отримати багато овочів, які принесуть користь вашому здоров’ю. В наш час насіннєва картопля дуже популярна серед городників. Варто роздивитися її головні особливості більш детально.

Переваги насіннєвої картоплі

Сильних сторін у такого варіанта дійсно багато. Серед найбільш важливих моментів:

  1. Насіння є початковою гілкою репродукції. Саме тому його придбання не обійдеться занадто дорого, як у випадку з елітною картоплею.
  2. Насіння не потребує особливого зберігання, схожість збережеться на строк до десяти років. Воно стійке до негативних факторів оточуючого середовища, інертне до різних захворювань.
  3. Насіннєва картопля запропонована у широкому асортименті. Ви можете обрати сорти овочів, що вас цікавлять, щоб насолоджуватися багатим врожаєм у майбутньому.

Обов’язково зверніть увагу на насіннєву картоплю, адже вона задовольнить потреби кожного городника. Це можливість вирощувати овочі на своїй ділянці без зайвих складнощів.

Посадка насіннєвої картоплі: у чому полягають правила?

Головна особливість цього процесу складається в тому, що картоплю, отриману в перший рік, не можна використовувати для приготування страв. Це гарний посівний матеріал, яким ви скористаєтесь вже через рік. З насіння виростають клубні маленького розміру. Їх вага варіюється від 10 до 50 грамів. У середньому можна сіяти такі клубні п’ять років поспіль.

Посадка картоплі у випадку з насінням проводиться лише методом розсади. Це пов’язано з тим, що коренева система рослин з насіння слабка. Примхливі ростки потребують рихлого та плодовитого ґрунта. Також потрібно організувати максимум світла та стабільні температурні умови. Розсада картоплі з насіння може захворіти, тому її варто обробити спеціальними препаратами.

Перед посівом потрібно замочити насіння у чистій воді, температура якої сягає +20 градусів. Розміщуйте матеріал на щільній тканині, щоб не пошкодити росточки при їх зволіканні. Також можете користуватися ватними дисками, які добре утримують вологу.

Сіяти насіннєву картоплю рекомендовано в кінці березня або на початку квітня. У землі не повинна бути присутня патологічна мікрофлора. Варто зволожувати її та доповнювати поживними речовинами у вигляді добрив.

Правильно посіяна насіннєва картопля дасть дійсно гарний врожай. Ви зможете насолодитися вирощеними власноруч овочами, котрі принесуть організму виключно користь!

 
Вкусные рецепты