Первые блюда Вторые блюда Салаты

Переваги використання одноразового посуду та корисні поради щодо його вибору

altПереваги одноразового посуду очевидні. Вона легка, небитка, дешева, а головне — не вимагає догляду після використання, адже передбачається, що ви просто викинути її.

Деякі одноразові вироби можна помити і використовувати в господарстві повторно, хоча фахівці цього не радять — у всякому разі, її для вживання їжі. Купити посуд на https://eco-corn.com/product-category/posud/ логічно, якщо планується в харчування в невпорядкованих умовах — наприклад, виїзд на пікнік. Та й вдома іноді використовують цю продукцію, щоб заощадити зусилля або викрутитися, наприклад, якщо відключена вода.

Вид

Як і багаторазові Столові прибори, представлений в безлічі конфігурацій, необхідних для вживання їжі різної консистенції. Не знайдете ви каструль або сковорідок, призначених для термічної обробки їжі (але деякі матеріали допускають СВЧ-розігрів), а також щодо спеціалізованих посудин для сервірування — наприклад, глечиків, молочників, цукорниць, обробних ножів і т. д. однак випускається одноразовий посуд досить універсальна, при необхідності можна підібрати набір, що дозволяє досить зручно подати страви, приправи, соуси і т. д.

  1. Столовий прибор. Вилки, ножі (як правило, з зубчиками, які підходять для роздачі або прийому їжі), ложки (столового, десертного, чайного формату).
  2. Плоскі тарілки. Залежно від діаметра їх можна використовувати як страви, блюдця і власне обідні тарілки.
  3. Глибокі тарілки і миски, іноді з кришкою. Можуть виконувати роль загальних або індивідуальних супниць, салатників, піал.
  4. Чашки з ручкою.
  5. Склянки, іноді з ручкою.
  6. Бутель.
  7. Додаткові дрібниці, скажімо, палички для розмішування напоїв замість ложок.
  8. Контейнери, що закриваються, які можна прирівняти до одноразового ланчбоксу.

Види матеріалу і їх плюси

З вибором форми все зрозуміло. Важливо також орієнтуватися в матеріалі. Варіантів багато.

  1. Картон. З ламінацією, що перешкоджає розмокання, і без. Такий посуд однозначно не придатна до миття і повторного застосування. Якщо є термостійке покриття, підходить для СВЧ. Картон екологічний (ламінований передбачає окрему технологію переробки). Непогана теплоізоляція.
  2. Дерево. Презентабельнее і міцніше багатьох варіантів, добре тримає форму, екологічно і безпечно для здоров'я. Теж відрізняється низькою теплопровідністю.
  3. Екологічні біорозкладані альтернативи-крохмаль, солома, волокно очерету, кокоса, бамбука, листя пальми арека. За функціональністю не поступається звичній одноразовому посуді, безпечна для організму і націлена на екологічність як утилізації, так і виробництва. За ціною-залежить від матеріалу.
  4. Окремо необхідно привести варіанти пластикового посуду.
  5. Спінений полістирол. Припустимо тільки для холодного вмісту. Нагріваючись, руйнується.
  6. Поліпропілен. Витримує температуру кипіння і кілька десятків градусів зверху того. З нього роблять поширену одноразовий посуд з тонкими стінками.
  7. ПЕТ-щільна тара, зазвичай пляшечки, контейнери, склянки. Нагрівати його можна, але недоїдену їжу рекомендується перекладати в іншу тару.

Також зустрічається одноразовий посуд з меламіну, але через формальдегіду фахівці не вважають таку продукцію прийнятною і досить нешкідливою для здоров'я.

 
Вкусные рецепты