Первые блюда Вторые блюда Салаты

Головні переваги варильних поверхонь з емалі: чому варто використовувати саме їх

altЇжа вже давно перестала виконувати лише одну функцію, пов’язану з угамуванням голоду. Сьогодні це справжнє мистецтво, яке об’єднує в собі вміння поєднувати різноманітні інгредієнти, створювати нові, неповторні смаки, знаходити баланс між смаковими якостями страв та напоїв, а також «малювати» їх естетичну подачу.

Та одним із найголовніших процесів є сам етап приготування їжі. Тому немало уваги приділяється вибору обладнання, на якому й буде готуватися майбутня страва. Варильні поверхні з емалі – фаворити в даному питанні.

Переваги варильної поверхні з емалі

Попри на постійне оновлення та вдосконалення варильних пристроїв, постійну популярність мають саме емальовані варильні поверхні в Івано-Франківську, Львові, Києві, Одесі та й по всій Україні завдяки своїм перевагам:

  1. Зовнішній вигляд. Різноманіття кольорів та правильно підібрані конфорки дозволять створити ідеальне робоче місце на вашій кухні. Особливо, якщо мова йде про модне наразі ретро або класичний стиль.
  2. Догляд. Цей матеріал вважається невибагливим, а отже й достатньо простим у догляді – плиту легко мити, на поверхні не залишаються відбитки пальців, розводи та пилюка.
  3. Стійкість до пошкоджень. В порівнянні зі склом та склокерамікою, емальована поверхня більш стійка до падіння на неї важких предметів (сковорідки, каструлі, іншого кухонного начиння). І якщо скло розіб’ється, спричинивши вихід з ладу усієї варильної поверхні, то пошкодження емалі будуть незначними зі збереженням працездатності всього пристрою.
  4. Ціна. Емальований варіант доволі поширений та знаходиться в доступній ціновій категорії для будь-якого покупця.

Догляд за емальованою варильною поверхнею

Догляд за варильним пристроєм з емалі доволі легкий. Достатньо лише дочекатися поки поверхня трохи охолоне (не повністю, але щоб можна було вже її чистити не обпікши руки). Потрібно нанести на забруднення мийний засіб, почекати 5 хвилин, поки бруд втягне в себе активні речовини, потім змити. Якщо Ви не є шанувальником хімії, то існує багато народних методів для очищення поверхні – перекис водню, харчова сода, рідке мило.

Головне правило в догляді – не використовувати агресивну хімію, абразивні засоби, металеві та меламінові губки.

Як вибрати емальовану варильну поверхню

На що необхідно звернути увагу при виборі варильної поверхні з емалі?

  1. Кількість конфорок. В залежності від місця на кухні, об’єму та частоти приготувань можна обрати пристрій як на 2 конфорки, так і на 3, і на 4.
  2. Колір. В залежності від стилю та кольорової палітри кухні, можна обрати колір варильного пристрою під ваш смак.
  3. Наявність пошкоджень. Обов’язково варто дуже пильно оглядати поверхню в магазині або на поштовому відділенні, якщо замовляли її онлайн. Навіть невелике пошкодження скорочує термін експлуатації пристрою.

Багатий асортимент магазину Алло дозволяє підібрати варильну поверхню під потреби кожного покупця. Варильна поверхня з емалі – це надійний помічник на кухні, який чудово прикрасить робочу зону та збереже сили під час прибирання.